O firmie

Celino to prawdziwy zespół. Grupa wspólników, wywodzących się ze świata sportów zespołowych, która na rynku nieruchomości działa wspólnie od 2018 roku. Każdy z nas wnosi inną wartość, które w połączeniu budują naszą skuteczność. Jest ona podparta wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, przy realizacji inwestycji mieszkaniowych, które poszczególni managerowie Celino zbierają już ponad 16 lat. Z naszymi klientami gramy do tej samej bramki i zawsze kierujemy się zasadami fair-play. Zarówno w stosunku do człowieka, jak i przyrody w otoczeniu naszych inwestycji. Staramy się w nią nie ingerować, ale wkomponowywać nasze budynki w krajobraz i tworzyć dzięki temu przyjazne miejsce do życia. Dbamy o dobrą atmosferę od pierwszego spotkania, do ostatniego gwizdka i wręczenia Wam trofeum w postaci kluczy do Waszego mieszkania!

Maciej Sokołowski, jeden z założycieli Grupy Celino. Pełni funkcję wiceprezesa spółki. Odpowiada m. in. za prowadzenie procesów realizacji inwestycji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wolne chwile spędza aktywnie w gronie przyjaciół. Rugbista klubu sportowego RzKS Juvenia Kraków.

Jakub Sajdak, współzałożyciel i udziałowiec Celino. W roli Prezesa Spółki od początku jej działalności. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu przedsiębiorstwem zdobyte w międzynarodowej organizacji wymiernie przekłada się na działalność firmy na rynku deweloperskim. Zawodowo najważniejsza jest wiedza, rzetelność i ciężka praca. Prywatnie spokój ducha, aby pewnie stawiać czoła życiowym wyzwaniom.